Clenburexin

Clenburexin marki Trec Nutrition to formuła odchudzająca, bardzo skuteczna odżywka o działaniu termogenicznym redukująca tłuszcz i masę ciała. W jej skład wchodzą ekstrakty roślinne o działaniu zwiększającym produkcję energii cieplnej, witaminy i minerały o działaniu stymulującym. Tak dobrany skład zapewnia efektywna poprawę przemiany materii, wpływa także na hamowanie łaknienia. Przyspieszony metabolizm poprawia spalanie kalorii podczas nocnego odpoczynku, co przyczynia się do redukowania masy ciała i spalania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Clenburexin jest preparatem zalecanym zarówno osobom aktywnym, które podczas intensywnego wysiłku fizycznego spalają tłuszcz, a suplement diety ma im w tym pomagać, jak i osobom, które nie uprawiają sportów, prowadza siedzący tryb życia, a przede wszystkim pracy i odżywka odchudzająca ma za zadanie redukować nadmiar tkanki tłuszczowej jako główny „sprawca” tej redukcji.

Odżywka jest specjalną kombinacją substancji termogenicznych i lipotropowych, które w wyraźny sposób przyspieszają redukcję tłuszczu i zwiększają odporność organizmu na zmęczenie. Systematyczne zażywanie Clenburexin znacząco wpływa na zwiększenie aktywności fizycznej, a to z kolei przekłada się na konkretne postępy w redukowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Rezultatem jest szczupła i umięśniona sylwetka, o którą stosujący preparat zabiega. Ze względu na działanie pobudzające nie należy go stosować przed snem.

 
<