Trec CM3

CM3 to odżywka kreatynowa, której głównym składnikiem jest jabłczan kreatyny, najbardziej biodostępna postać tej substancji aktywnej. Suplement cechuje bardzo dobra przyswajalność, przeznaczony jest szczególnie dla osób uprawiających kulturystykę i fitness ze względu na właściwości budowania masy i siły mięśniowej. Zawarty w suplemencie jabłczan kreatyny nie rozkłada się do postaci kreatyniny, jak w przypadku monohydratów kreatyny, a to sprawia, że kreatyna jest przyswajana praktycznie w 100%.

Suplement ma działanie anaboliczne, efektem jego stosowania jest znaczny przyrost masy i siły mięśniowej. Szczególnie przy intensywnym wysiłku fizycznym zapotrzebowanie na składniki zawarte w CM3 wzrasta, co sjest szczególnie widoczne przy uprawianiu sportów siłowych i wytrzymałościowych. Stąd tak duża popularność tego suplementu u kulturystów, osób uprawiających fitness, ale i ciężarowców czy sportowców uprawiających biegi i sporty walki.

Zaleca się stosowanie suplementu w ciągu dnia 2- 3 razy po 3- 4 kapsułki, przed śniadaniem, przed treningiem i tuż po zakończeniu wysiłku fizycznego. Z kolei w dni nietreningowe CM3 przyjmuje się w dwóch porcjach, przed śniadaniem i przed kolacją, popijając szklanką wody.

 
<