Odżywki Trec Nutrition poleca MegaPower.pl
 
 

Trec CM3

CM3 to odżywka kreatynowa, której głównym składnikiem jest jabłczan kreatyny, najbardziej biodostępna postać tej substancji aktywnej. Suplement cechuje bardzo dobra przyswajalność, przeznaczony jest szczególnie dla osób uprawiających kulturystykę i fitness ze względu na właściwości budowania masy i siły mięśniowej. Zawarty w suplemencie jabłczan kreatyny nie rozkłada się do postaci kreatyniny, jak w przypadku monohydratów kreatyny, a to sprawia, że kreatyna jest przyswajana praktycznie w 100%.

Suplement ma działanie anaboliczne, efektem jego stosowania jest znaczny przyrost masy i siły mięśniowej. Szczególnie przy intensywnym wysiłku fizycznym zapotrzebowanie na składniki zawarte w CM3 wzrasta, co sjest szczególnie widoczne przy uprawianiu sportów siłowych i wytrzymałościowych. Stąd tak duża popularność tego suplementu u kulturystów, osób uprawiających fitness, ale i ciężarowców czy sportowców uprawiających biegi i sporty walki.

Zaleca się stosowanie suplementu w ciągu dnia 2- 3 razy po 3- 4 kapsułki, przed śniadaniem, przed treningiem i tuż po zakończeniu wysiłku fizycznego. Z kolei w dni nietreningowe CM3 przyjmuje się w dwóch porcjach, przed śniadaniem i przed kolacją, popijając szklanką wody.

 
<