Trec Hard Mass

Trec Hard Mass to odżywka, której podstawowym zadaniem jest wspomaganie przyrostów masy mięśniowej i siły mięśni. Szczególne dobre działanie wykazuje u osób z wolną przemianą materii, które w czasie budowania masy mięśniowej są mniej narażone na nadmierny przyrost tkanki tłuszczowej.

Hard Mass to suplement diety białkowo- węglowodanowy, należący do grupy gainerów. Każda porcja suplementu to białka jaja, kazeinian wapnia i koncentrat białka serwatki. Odżywka dla maksymalnego efektu działania została wzbogacona w glutaminę- peptyd L-glutaminy, wykazującą bardzo dobre działanie w budowaniu mięśni i zwiększaniu wydzielania hormonu wzrostu, co znacznie przyspiesza zdolności regeneracyjne organizmu po zakończeniu intensywnego wysiłku fizycznego.

Kolejny ważny składnik odżywki to HMB, substancja o działaniu antykatabolicznym, przeciwdziałająca zniszczeniom tkanki mięśniowej podczas treningu, ograniczająca redukcję białek, a ponadto wpływająca na trwały przyrost masy mięśniowej i siły mięśni. Tak skomponowany skład suplementu, zawierający substancje o działaniu anabolicznym oraz antykatabolicznym jednocześnie sprawia, że jest to bardzo skuteczny preparat, o silnym działaniu i dobrych efektach, pozwalający w szybkim czasie uzyskać duże przyrosty masy i siły mięśniowej przy braku przyrostów tkanki tłuszczowej.

 
<