Trec Magnum 8000

Trec Magnum 8000 to odżywka wzmacniająca, którą powinni stosować kulturyści, osoby uprawiające sporty siłowe, wytrzymałościowe, wszyscy ci, którym zależy na zwiększeniu masy mięśniowej w krótkim czasie. Również sportowcy potrzebujący zwiększenia energii podczas wykonywania intensywnego treningu mogą z powodzeniem stosować ten suplement diety, będący odżywką typu gainer, węglowodanowo- białkową.

Suplement Trec Magnum 8000 zawiera węglowodany, białka i wysokoenergetyczne lipidy, czyli olej MCT oraz kreatynę. Olej MCT ma właściwości szybkiego wchłaniania i spalania, z kolei kreatyna wspomaga przyrost masy mięśniowej i siły mięśni. W połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą i intensywnym treningiem gwarantuje to znaczące przyrosty tkanki mięśniowej. Odżywka dodatkowo została wzbogacona w zestaw witamin i minerałów, które przyczyniają się do optymalizacji przemiany materii, stabilizując ją i przyspieszając proces wchłaniania preparatu.

W preparacie największą procentowo zawartość stanowią węglowodany, następnie białka, czyli alanina, kwas glutaminowy, prolina, oraz walina, leucyna i izoleucyna, należące do aminokwasów o łańcuchach rozgałęzionych. Stosunkowo duża zawartość niacyny, witaminy E, kwasu pantotenowego, witaminy B6 i witamy C sprawiają, że suplement ma wzmocnione działanie zwiększania energii organizmu.

 
<