Odżywki Trec Nutrition poleca MegaPower.pl
 
 

Trec Magnum 8000

Trec Magnum 8000 to odżywka wzmacniająca, którą powinni stosować kulturyści, osoby uprawiające sporty siłowe, wytrzymałościowe, wszyscy ci, którym zależy na zwiększeniu masy mięśniowej w krótkim czasie. Również sportowcy potrzebujący zwiększenia energii podczas wykonywania intensywnego treningu mogą z powodzeniem stosować ten suplement diety, będący odżywką typu gainer, węglowodanowo- białkową.

Suplement Trec Magnum 8000 zawiera węglowodany, białka i wysokoenergetyczne lipidy, czyli olej MCT oraz kreatynę. Olej MCT ma właściwości szybkiego wchłaniania i spalania, z kolei kreatyna wspomaga przyrost masy mięśniowej i siły mięśni. W połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą i intensywnym treningiem gwarantuje to znaczące przyrosty tkanki mięśniowej. Odżywka dodatkowo została wzbogacona w zestaw witamin i minerałów, które przyczyniają się do optymalizacji przemiany materii, stabilizując ją i przyspieszając proces wchłaniania preparatu.

W preparacie największą procentowo zawartość stanowią węglowodany, następnie białka, czyli alanina, kwas glutaminowy, prolina, oraz walina, leucyna i izoleucyna, należące do aminokwasów o łańcuchach rozgałęzionych. Stosunkowo duża zawartość niacyny, witaminy E, kwasu pantotenowego, witaminy B6 i witamy C sprawiają, że suplement ma wzmocnione działanie zwiększania energii organizmu.

 
<