Trec Mass XXL

Mass XXL to odżywka marki Trec do stosowania z mlekiem lub wodą, w kilku smakach do wyboru. W skład suplementu wchodzą przede wszystkim długołańcuchowe węglowodany i najwyższej jakości białka serwatki, wzbogacone o niezbędne witaminy, by przemiana białek i węglowodanów w organizmie przebiegała jak najbardziej sprawnie.

Białko serwatkowe, jakie zostało użyte do produkcji tego preparatu charakteryzuje się najwyższą możliwą do uzyskania wartością biologiczną, zostało tu zastosowane najwyższe stężenie aminokwasów o łańcuchach rozgałęzionych BCAA oraz glutaminy, co gwarantuje najlepsze efekty anaboliczne, czyli pompę mięśniową. Mass XXL przeznaczone jest dla tych sportowców, którym szczególnie zależy na szybkich przyrostach suchej masy mięśniowej i zwiększeniu energii organizmu do podejmowania intensywnego wysiłku fizycznego.

Systematyczne stosowanie preparatu w zalecanych dawkach gwarantuje znaczny przyrost masy ciała w stosunkowo krótkim czasie, zwłaszcza, gdy suplementacja zostanie dodatkowo wzbogacona o optymalnie dobraną do tego dietę, zbilansowaną pod kątem pozyskiwania energii i masy. Również intensywny trening wpływa znacząco na przyrosty masy przy tego rodzaju suplementacji. W suplemencie zostały dobrane odpowiednie proporcje także węglowodanów o różnym indeksie glikogenicznym i różnym czasie wchłaniania, co powoduje, że kalorie są dostarczane równomiernie przez cały czas suplementacji Trec Mass XXL.

 
<