Trec Max Carb

Max Carb marki Trec to odżywka wysokowęglowodanowa, ze względu na właściwości zalecana sportowcom uprawiającym intensywne treningi i potrzebującym znacznych dopływów energii do organizmu. Szczególnie zalecana jest w sportach wytrzymałościowo- siłowych, siłowych, ale też wytrzymałościowych, jak biegi czy kolarstwo.

W suplemencie zostały zastosowane węglowodany proste, jak glukoza, oraz złożone- maltodekstryna, co zapewnia stały dopływ energii i uzupełnianie jej, gdy zostaje utracona podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Węglowodany odpowiadają również za utrzymywanie na tym samym poziomie glukozy we krwi, co wyraźnie zapobiega stanom zmęczenia podczas treningu.

Max Carb został ponadto wzbogacony w witaminy i minerały, które regulują gospodarkę wodno- elektrolitową organizmu, są to sód, potas, wapń i magnez. Dzięki suplementacji preparatem minerały zostają dostarczone organizmowi na czas, dzięki temu utracone wraz z potem wydzielanym podczas wyczerpującego treningu elektrolity zostają uzupełnione, co reguluje także skurcze mięśniowe, będące czasami dużym utrudnieniem przy dużym wysiłku, gdy zabraknie na przykład magnezu w organizmie.

Preparat jest łatwo rozpuszczalny, ma cytrynowy smak, jest stosowany jako smaczny napój, który przy okazji dobrze gasi pragnienie, skutecznie przy tym zapobiegając odwodnieniu organizmu czy jego wyczerpaniu.

 
<