NitroBolon Energizer

NitroBolon Energizer marki Trec Nutrition to nowa wzmocniona formuła boostera NitroBolon. Zawiera dodatkowe składniki, które jeszcze bardziej działają na uzyskanie maksymalnej siły i masy mięśniowej. Preparat jest uważany za wyjątkowo silny i skuteczny suplement diety, należący do kategorii odżywek stosowanych przed treningiem. Przyczynia się do zwiększenia produkcji tlenku azotu, a to z kolei sprawia, że pompa mięśniowa jest tutaj wyjątkowo efektywna.

Już po kilkunastu minutach od wzięcia dawki NitroBolon Energizer są widoczne pierwsze rezultaty w postaci zwiększenia wytrzymałości i wydolności fizycznej, co przyczynia się do zwiększenia możliwości wysiłkowych i bardziej intensywnego treningu. Mięśnie przy tym zostają napompowane, a sam organizm dostaje tyle energii, że wysiłek fizyczny może nie tylko być bardziej intensywny, ale i dłużej trwać, ponieważ zmęczenie następuje ze znacznym opóźnieniem do wcześniejszego stanu.

W skład preparatu wchodzą formuły o zastrzeżonym patencie, wzajemnie się uzupełniające. W dodatku są one tutaj użyte w zwiększonych dawkach, co sprawia, że NitroBolon Energizer należy do wyjątkowo skutecznych preparatów. Jest to stack wieloskładnikowy, do jego wyprodukowania zostały użyte komponenty najnowszej generacji, ma działanie anaboliczno- energetyzujące, by maksymalizować siłę, zwiększać wytrzymałość i wydolność organizmu, a także dawać energię do bardziej wytężonego treningu.

 
<