Trec NitroBolon II

Trec NitroBolon II to wzbogacona wersja poprzedniego preparatu o smaku pomarańczowym i formule opartej na wytwarzaniu w organizmie tlenku azotu. Jest to tak zwany booster, który powoduje w krótkim czasie znaczne przyrosty masy mięśniowej i siły mięśni, dając efekt wyjątkowej pompy mięśniowej.

Preparat jest przeznaczony dla wszystkich, którzy potrzebują wyjątkowo dobrej formy fizycznej, pozwalającej na uczestniczenie w zawodach sportowych o dużych wymaganiach pod względem wydolności. W związku z tym korzystają z niego przede wszystkim kulturyści, NitroBolon dzięki szybkiemu przepływowi krwi do mięśni dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, by nastąpiła szybka regeneracja organizmu i wzrost siły.

Jednym z głównych składników preparatu jest arginina, która przyczynia się do wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu NO, jego zwiększona produkcja powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, a to wpływa na zwiększenie szybkości i ilości przepływu krwi w mięśniach. Dzięki temu w mięśniach gromadzą się składniki odżywcze i tlen, co daje efekt napompowania, czyli przyrost siły i masy mięśniowej.

Kolejnym ważnym składnikiem NitroBolon jest jabłczan cytruliny, który neutralizuje endotoksyny, przyczyniając się do pełnego wykorzystania produkcji tlenku azotu. A tlenek azotu zwiększa wydolność mięśni, co przyczynia się z kolei do zwiększenia siły i masy mięśniowej. Preparat ma tak silne działanie, że można trenować ze znacznie lepszymi wynikami, dłużej, bardziej intensywnie i z większą wytrzymałością.

 
<